Poradniki Zakupowe


W tej sekcji będą Państwo mieli możliwość poznać poradniki zakupowe, które współtworzyłem.


Poradniki zakupowe: Zarządzanie Zakupami 

Sprawdź fragmenty audiobooka „Zarządzanie Zakupami”:

Przedmowa

Rozdział II: Przydatne analizy w przedsiębiorstwach (A. Zawistowski, Ł. Hadaś, G. Klimarczyk)

O autorach

Jeżeli interesuje Cię audiobook „Zarządzanie Zakupami”, możesz go otrzymać za darmo wchodząc na poniższą stronę:

WWW.KLUCZDOZAKUPÓW.PL


Poradniki zakupowe: Klucz do zakupów w firmie.

Czyli od praktyków dla praktyków

Poniższy tytuł jest dedykowany osobom odpowiedzialnym za zakupy w firmie, a także tym, którzy dopiero przymierzają się do organizacji Działu Zakupów w swoim przedsiębiorstwie. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym tytułem, jest on dostępny w internetowym sklepie Empik. Opinie:

Bardzo dobry poradnik, który powinien znaleźć się w biblioteczce zarówno nowo upieczonych jak i dla doświadczonych Zakupowców. Przystępnie, ale zarazem bardzo rzetelnie opisane podejście do procesu zakupowego oraz do budowania relacji z partnerami biznesowymi i dostawcami. Polecam.”

A. Antoniuk, Dyrektor Zakupów Orange Polska

„Poradnik znakomicie przedstawia różnorodność procesów zakupowych w firmie. Pokazuje, jak istotny może być wpływ Zakupów na wyniki finansowe organizacji, jeżeli oprócz roli operacyjnej, pełnią również rolę taktyczną i strategiczną. Książka jest pomocna w uporządkowaniu wiedzy o zakupach, przedstawia konkretne rozwiązania i przykłady ‚dobrych praktyk’, jest źródłem inspiracji dla kadry zarządzającej.”

B. Oleszek, Dyrektor Zakupów Arvato Services Polska

Obowiązkowa pozycja dla menedżerów i specjalistów ds. zakupów. Przedstawia nie tylko podejście teoretyczne, ale również praktyczne spojrzenie na ogniwo łańcucha dostaw, jakim są zakupy. Forma poradnika sprawia, że jest on przystępną i ciekawą pozycją zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kupców, którzy chcieliby udoskonalić swoje działania.”

K. Kryskowiak, Supply Chain Director MARMITE S.A.

KUP NA WWW.EMPIK.COM


Poradniki zakupowe: Klucz do zakupów w zamówieniach publicznych (tytuł roboczy)

Obecnie trwają prace nad publikacją trzeciego poradnika zakupowego, tym razem poświęconego przedsiębiorstwom sektorowym oraz innym jednostkom podlegającym pod Prawo Zamówień Publicznych. W ramach poradnika opublikujemy m.in. Wzorcowy regulamin zakupowy dla Pzp. Publikacja będzie dostępna w sieci Empik w trzecim kwartale 2017 roku.